אני מאמינה

מאמרים

אני מתרגלת יוגה כבר קרוב לשבע שנים ומלמדת האטה יוגה קלאסית

אשמח להזמין אתכם לשיעורים ולספר לכם על האני המאמינה שלי🙏🏿

🎋דברים חשובים שלדעתי חייבים לקרות בשיעור.🎋

🌼 בתור מורה, לא תראו אותי מתרגלת הרבה במהלך שיעור עם תלמידים, אולי אדגים כמה תנוחות פה ושם בשביל דגשים חשובים, אבל לרוב אסתובב בין התלמידים.

משתי סיבות; האחת היא שאני מעדיפה להשקיע את כל האנרגיה בלהעביר הוראות מדוייקות מבלי שתלמידים יצטרכו להרים את הראש כל הזמן ולהסתכל על איזו תנוחה אני עושה, חבל על הצוואר😌 וגם, באתי ללמד ולא לעשות לעצמי תרגול ושיסתכלו עליי.

הסיבה השניה היא שאני רוצה את העיניים שלי כל הזמן על התלמידים, לדאוג שאף אחת לא עושה משהו שעלול לפגוע בה. כמות הפציעות שיש ביוגה היא עצומה ואני מאד מקפידה על בטיחות🤲🏾

🌼לעולם לא אגע עם כוח בתלמידים, לא אדחוף שום גב למטה בכלב, שום ברך אל הרצפה! כל אחת ומבנה הגוף שלה וכל אחת עושה מה שהיא יכולה ומתאים לה וזה כל מה שצריך.

אין מטרה ביוגה להגיע לאן שהוא. יוגה היא פשוט מדיטציה בתנועה, לפחות ככה אני מאמינה💓

ועל הדרך מתחזקים.

🌼מילים בסאנסקריט.

אני מאד אוהבת להגיד את השמות של התנוחות, הנשימות והתרגילים מהכתובים, אבל מה זה עוזר אם אף אחד לא מבין אותן. לכן תמיד כשאשתמש במילה בסאנסקריט תמיד אתן לכן את הפירוש בעברית. זה נשמע קטן, אבל בתור מתרגלת שעברה כמה מורים זה פשוט לא כיף להגיע לשיעור שלא מבינים בו מילה.

🌼השיעורים מתאימים לכל הרמות! לשם כך נולדו וריאציות, הכריות והבולסטרים. אז כל תנוחה מתאימה לכולן.

ובכלל כל יום אנחנו משהו אחר, אולי היום לא הצלחנו משהו ובעוד חודשיים נגיע למטה.

אני לרוב לא מצליחה לגעת בכפות הרגליים בכפיפה בישיבה לפנים🌼תרגול יוגה לא אמור להיות כואב. כואב מבזבז אנרגיה. כואב זה לא אומר בריא. כמו שבחיים אנחנו לא רוצים סבל, למה שנביא לתרגול שלנו סבל?

אני מזמינה אתכן לתרגול מקצועי

נעים

קשוב

מאפשר

מרפה

כזה שלא נגמר בגוף תפוס

של האטה יוגה

🌸

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *